Home / Politika (page 690)

Politika

Kontrabandë në dogana, përgjigjet qeveria

Qeveria hedh poshtë akuzat e një ish-nëpunësi për kontrabandë në doganën e Kapshticës dhe Kakavijës. Përgjigjja e publikuar në portalin “Transparenca.al” sqaron të gjithë dinamikën e ngjarjes lidhur me periudhën për të cilin akuzon ish-nëpunësi Ilir Çela se janë kryer ...

Read More »

Dorëheqje në PD dhe akuza ndaj Bashës

Humbja në Krujë, ikën kreu lokal. Vogli akuzon Strazimirin. Deputeti: Ai iku në Itali, pa u hapur kutitë Nga Herion Mesi Përfundimi i analizës zgjedhore, ashtu siç dhe pritej, shënon dhe nisjen e rrotacioneve të drejtuesve të degëve humbëse të ...

Read More »