Home / Politika (page 706)

Politika

PD: Jaguar-ët do blihen te miku i Ramës

Të premten, Partia Demokratike nisi denoncimi e një tenderi, ku akuzonte qeverinë për shpenzime luksi në kulmin e krizës ekonomike. Edmond Spaho deklaroi vetëm se kabineti qeveritar po shpenzonte për luks, duke blerë automjete të markës “Jaguar”, por pa paraqitur ...

Read More »

Kryeministri Rama vizitë në Hong Hong

Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë një vizitë në Hong-Kong, ku do të ketë disa takime të rëndësishme si edhe do të marrë pjesë në një Forum Ekonomik mes Shqipërisë dhe Hong Kongut. Zyra për shtyp e Kryeministrisë bën të ...

Read More »