Home / Politika (page 717)

Politika

Rama: Himara, e rilindur nga ndarja e re

Kryeministri, takime në bregdetin e Jugut të Shqipërisë për investimet e reja Ecuria e sezonit turistik dhe sistemimi i zonave të plazheve të Dhërmiut dhe Borshit ishin në qendër të bashkëbisedimit të Kryeministrit Edi Rama me banorët e fshatrave të ...

Read More »

Kuvendi ngrin pagat e deputetëve të PD

Rivlerësimi i pagave të demokratëve do të bëhet në shtator nga Byroja e Kuvendit NGA HERION MESI Vendimi i 10 korrikut për të ndërprerë pa afat marrëdhëniet me Parlamentin duket se u ka kushtuar shtrenjtë deputetëve të Partisë Demokratike, të ...

Read More »