Home / Politika (page 729)

Politika

Braçe: Kush ka para pa hesap del nga burgu

Demokratja Doda: Golemi u la në burg. Drejtësia veproi me dy standarde, KLD-ja të ndërhyjë Menjëherë pas vendimit të Gjykatës së Apelit për lënien në arrest shtëpie të Fullanit, kanë reaguar deputeti i PS-së, Erjon Braçe, dhe deputetja e PD-së, ...

Read More »

Rama takon sërish Nishanin

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një tjetër takim me presidentin Bujar Nishani. Ky takim, i mbajtur në Presidencë, është i dyti brenda një jave. Mësohet se vizita e Ramës në Presidencë ka zgjatur më pak se një orë. Kryeministria nuk ...

Read More »