Home / Politika (page 730)

Politika

PD: Rama zhvat qytetarët dhe mbron klientelën e tij

Partia Demokratike, përmes deputetit Edmond Spaho ka përsëritur akuzat ndaj qeverisë Rama për korrupsion dhe favore klienteliste. Në një deklaratë për mediat, Spaho ka bërë përgjegjës kryeministrin për zhdukjen e dhjetëra milionë dollarëve. “34 milionë dollarë kanë përfunduar në xhepat ...

Read More »