Home / Politika (page 745)

Politika

Nuland përmbyll vizitën në Tiranë

Ndihmës sekretarja amerikane e Shtetit Victoria Nuland zhvilloi gjatë pasdites dhe mbrëmjes së djeshme një vizitë zyrtare në Tiranë, pjesë e nje turi diplomatik të saj në vendet e Ballkanit perëndimor.  Zonja Nuland pati takime me përfaqësuesit më të lartë ...

Read More »