Home / Politika (page 751)

Politika

Rama, në Kosovë. Takim surprizë me Mustafën

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, i shoqëruar nga ministri i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati po zhvillon një vizitë zyrtare në Prishtinë. Nga informacionet e fundit mësohet se ai ka filluar takimin me homologun kosovar Isa Mustafa dhe zëvendëskryeministrin Hashim ...

Read More »