Home / Politika (page 760)

Politika

Braçe depoziton padi penale ndaj Bashës

Përplasja Ashpërsohet “lufta” mes socialistëve dhe kryebashkiakut të Tiranës NGA HERION MESI Disa muaj përpara se vendi të përfshihet në zgjedhjet lokale, Partia Socialiste ka nisur një sulm frontal ndaj kryebashkiakut Lulzim Basha, duke e akuzuar për mosmbajtje të premtimeve ...

Read More »

Rama: Himara, e rilindur nga ndarja e re

Kryeministri, takime në bregdetin e Jugut të Shqipërisë për investimet e reja Ecuria e sezonit turistik dhe sistemimi i zonave të plazheve të Dhërmiut dhe Borshit ishin në qendër të bashkëbisedimit të Kryeministrit Edi Rama me banorët e fshatrave të ...

Read More »