Home / Politika (page 776)

Politika

PD-ja denoncon heshtjen e kryeministrit Edi Rama

Partia Demokratike, nëpërmjet deputetes Albana Vokshi, ka denoncuar edhe një herë tjetër heshtjen e Edi Ramës ndaj agresionit fizik në Parlament ndaj deputetit demokrat Gent Strazimiri dhe ndaj të “shkuarës kriminale të deputetit socialist Arben Ndoka”. “Edi Rama hesht pas ...

Read More »