Home / Politika (page 780)

Politika

PD do të nisë protestat kundër Metës

Partia Demokratike do të nisë nga e enjtja e ardhshme protestat kundër qeverisë dhe kundër kreut të Kuvendit, Ilir Meta. Vendimi është marrë në mbledhjen e thirrur nga kryetari Basha me kryetarët e degëve në rrethe, deputetët si dhe kryesinë ...

Read More »