Home / Politika (page 790)

Politika

5 Maji- Homazhe në Varrezat e Dëshmorëve të Kombit

Përfaqësues të politikës, veteranë dhe të afërm po zhvillojnë të martën homazhe në Varrezat e Dëshmorëve të Kombit në Tiranë, në nderim të dëshmorëve që dhanë jetën për lirinë e atdheut. Ceremonitë e homazheve nisën paraditen e sotme nga drejtuesit e lartë të Partisë Demokratike, ...

Read More »