Home / Politika (page 800)

Politika

Berisha: Vetëm revolucioni demokratik shpëton vendin

Ish-Kryeministri Sali Berisha reagon pas kërkesës së Prokurorisë së Përgjithshme që Kuvendi të japë autorizimin për arrestimin e Tom Doshit dhe Mark Frrokut. Në një postim në rrjetin social Facebook, Berisha shkruan: “Prokuroria i kerkoi Parlamentit autorizimin per arrestimin e ...

Read More »