Home / Politika (page 850)

Politika

PD: Rama, 22 ditë heshtje

“Edi Rama ka 22 ditë që hesht, duke manifestuar me kryeneçësi se përgjegjshmëria dhe llogaridhënia nuk janë aspak tiparet e tij”, u shpreh sot deputeti i Partisë Demokratike, Gerti Bogdani, në një deklaratë për mediat. Bogdani vijoi duke thënë se ...

Read More »