Home / Politika (page 863)

Politika

Braçe depoziton padi penale ndaj Bashës

Përplasja Ashpërsohet “lufta” mes socialistëve dhe kryebashkiakut të Tiranës NGA HERION MESI Disa muaj përpara se vendi të përfshihet në zgjedhjet lokale, Partia Socialiste ka nisur një sulm frontal ndaj kryebashkiakut Lulzim Basha, duke e akuzuar për mosmbajtje të premtimeve ...

Read More »