Home / Politika (page 869)

Politika

Opozita: vazhdojme protestat

Në reagim të qëndrimit kundërshtues të mazhorancës ndaj ofertës për komisionin hetimor, krerët e opozitës, pas një takimi që ka zgjatur më shumë se dy orë, kanë rikonfirmuar marrëdhënien e kushtëzuar me Kuvendin e Shqiperise dhe vijimin e protestave në ...

Read More »

Rama: Berisha nuk do hetim

Kundërshtimi i mazhorancës për të miratuar draftin e opozitës në komisionin e ligjeve ka shkaktuar reagimin e menjëhershëm të kreut të Partisë Socialiste, Edi Rama, i cili e quajti këtë qëndrim, provë të qartë të faktit se kryeministri Berisha ka ...

Read More »

What is Vivvo CMS?

VIVVO is a news Content Management System atop a powerful framework, empowering thousands of industry leading online newspapers, magazines, portals and media agencies.

Read More »

Getting Started

Our Support Center includes comprehensive resources to address your technical questions. Our technical support team is committed to providing superior support service.

Read More »