Home / Politika (page 929)

Politika

Erion Brace : Berisha po perdor vrases

Deputeti socialist Erjon Braçe akuzoi kryeministrin Berisha se qëndron pas një kërcënimi që i është bërë atij dhe kryetarit socialist Edi Rama Brace tregoi në një konferencë për shtyp se të hënën i kishte mbërritur një zarf me një kartolinë ...

Read More »

Opozita: vazhdojme protestat

Në reagim të qëndrimit kundërshtues të mazhorancës ndaj ofertës për komisionin hetimor, krerët e opozitës, pas një takimi që ka zgjatur më shumë se dy orë, kanë rikonfirmuar marrëdhënien e kushtëzuar me Kuvendin e Shqiperise dhe vijimin e protestave në ...

Read More »

Rama: Berisha nuk do hetim

Kundërshtimi i mazhorancës për të miratuar draftin e opozitës në komisionin e ligjeve ka shkaktuar reagimin e menjëhershëm të kreut të Partisë Socialiste, Edi Rama, i cili e quajti këtë qëndrim, provë të qartë të faktit se kryeministri Berisha ka ...

Read More »

What is Vivvo CMS?

VIVVO is a news Content Management System atop a powerful framework, empowering thousands of industry leading online newspapers, magazines, portals and media agencies.

Read More »