Home / Parlamentare (page 62)

Parlamentare

Nis sot sesioni i ri parlamentar

 Sot nis sesioni i ri parlamentar. Ndryshe nga sesioni i shkuar ku opozita nuk u bë pjesë, prej bojkotit mbi 5-mujor, në orën 17:00 të ditës së sotme deputetët e majtë dhe të djathtë do të jenë së bashku në ...

Read More »

Opozita thyen bojkotin, hyn në Kuvend

Deputetët e opozitës së djathtë hynë në Kuvend pak çaste më parë pas një bojkoti pesë mujor të punimeve të parlamentit. Në përfundim të mbledhjes së grupit parlamentar demokrat u vendos që deputetët e djathtë të jenë sot pjesë vetëm ...

Read More »