Home / Parlamentare (page 74)

Parlamentare

Opozita i rikthehet veprimtarisë në komisione

Deputetët e opozitës së djathtë i janë rikthyer veprimtarisë së komisioneve të përhershme të Kuvendit, një javë pasi i kishin bojkotuar ato. Mbledhjeve të sotme të komisionit të Ligjeve, të Veprimtarisë Prodhuese dhe Çështjeve Sociale i janë bashkuar dhe deputetët ...

Read More »