Home / Presidenciale (page 20)

Presidenciale

Presidenti Nishani në Samitin e Paqes në Turqi

-Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, me ftesë të Presidentit të Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, mori pjesë në Samitin e Paqes dhe ceremonitë e përkujtimit të 100-vjetorit të Betejave Tokësore dhe Detare të Çanakalasë zhvilluar në Stamboll dhe Çanakkale, ...

Read More »

Presidenti i Shqipërisë vizitoi Tuzin

Presidenti i Shqiperis vizitoj Tuzin Pas takimit në Cetinë dhe Podgoricë, Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani vizitoi Tuzin(Malësin), me ç’rast zhvilloi takime me krerët e Komunës urbane të Tuzit dhe përfaqësuesve të partive shqiptare të opozitës si dhe bëri një ...

Read More »