Home / Presidenciale (page 21)

Presidenciale

Presidenti Nishani dekreton disa ligje

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, dekreton shpalljen e disa ligjeve të miratuara së fundi nga Kuvendi i Shqipërisë. Kështu, është dekretuar një ndryshim dhe shtesë në ligjin ‘Për miratimin e kontratës së koncesionit ndërmjet palës shqiptare dhe EVN AG, Statkraft ...

Read More »