Home / Presidenciale (page 23)

Presidenciale

Presidenti Nishani dekreton disa ligje

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, dekretoi të premten disa ligje të rëndësishëm, të miratuar së fundi nga Kuvendi i Shqipërisë. Kështu, Kreu i shtetit dekretoi ratifikimin e dy marrëveshjeve ndërmjet palës shqiptare dhe Bankës Islamike për Zhvillim (IDB), ajo për ...

Read More »