Home / Bota / Amerika (page 33)

Amerika

Gjendet i vdekur ish-bashkëpunëtori i Putin

Ish-bashkëpunëtori i Presidentit rus Vladimir Putin, është gjetur i vdekur në Uashington, njoftojnë mediat shtetërore në Rusi. Mikhail Lesin, ish-ministrit i Medias dhe ish-udhëheqës i kompanisë së fuqishme “Gazprom-Media Holding”, ka vdekur të enjten. Duke cituar familjarët, mediat ruse raportojnë ...

Read More »