Home / Europa (page 16)

Europa

Londër, evakuohet stacioni i metrosë

Policia britanike evakuoi një stacion metroje në jug të Londrës, pas një alarmi sigurie të dhënë më herët. Në vendin e ngjarjes mbërritën dhjetra policë dhe ambulanca. Evakuimi ndodhi rreth orës 13:00 me orën lokale. Dëshmitarët nga vendi i ngjarjes ...

Read More »