Home / Horoskopi (page 11)

Horoskopi

Horoskopi për datën 16 mars 2015

Dashi Mundohuni t’i shihni një herë gjërat në sensin pozitiv. Krijoni një situatë të qetë dhe gjeni mënyrën që ndjesia t’ju përshkojë. Kjo do të jetë mënyra më e mirë për të qenë mirë dhe që gjërat të shkojnë mbarë. ...

Read More »

Horoskopi për datën 14 mars 2015

Dashi Dëshira e para pak ditëve më në fund ju realizua. Shijojeni ndjesinë e bukur dhe mos e shkatërroni duke vazhduar me mendime të pabaza. Në mbrëmje bëhuni të bukur për njeriun e zemrës. Demi Mos jini xheloz për suksesin ...

Read More »

Horoskopi për datën 13 mars 2015

Dashi Ju duhet të ndryshoni menjëherë sjellje e sidomos në drejtim të besimit ndaj personave që ju kanë për zemër. Në vend që t’i bëni më shumë pas vetes, po i largoni dita-ditës, duke qenë shumë dyshues ndaj tyre. Demi ...

Read More »

Horoskopi për datën 12 mars

Dashi Një takim i papritur ose një njohje rastësore do të ketë më shumë ndikim në jetën tuaj nga ç’mund ta perceptoni. Kushtojini shumë rëndësi njerëzve që do të njihni sot, te njëri prej tyre fshihet një çelës suksesi për ...

Read More »

Horoskopi për datën 11 mars

Dashi Një person që ka mëri prej kohësh ndaj jush do të bëjë maksimumin e tij për t’ju nxjerrë keq. Mos lejoni që kjo të ndodhë. Tregohuni të kujdesshëm pasi ata që mbani më afër mund t’ju lëndojnë më shumë. ...

Read More »

Horoskopi për datën 10 mars 2015

Dashi Keni pritshmëri të mëdha për ditën e sotme, por gjërat nuk shkojnë përherë sipas parashikimit. Kini besim te vetja dhe bëni plane të ideuara më mirë. Një mik do të ketë nevojë për ndihmën tuaj. Mos hezitoni të ndihmoni ...

Read More »

Horoskopi për datën 9 mars

Dashi Keni pak besim vlerësim e besim tek aftësitë tuaja. Përdorni gjithë forcat tuaja për të arritur qëllimet që i keni vënë vetes. Jini të qartë me partnerin dhe flisni hapur me të për të shmangur keqkuptime që mund të ...

Read More »

Horoskopi për datën 7 mars 2015

Dashi Sot mund të humbisni diçka që e çmoni vërtet. Bëni kujdes edhe në mosharrimin e angazhimeve të ndërmarra kohë më parë dhe përpiquni të jeni të përpiktë në takime. Demi Mbase shpresonit në një listë gjërash të cilat do ...

Read More »

Horoskopi për datën 6 mars 2015

Dashi Ekzistojnë shumë arsye për të cilat nuk është aspak rasti që të ndiheni në humor shumë të keq. Ndjesia që ndieni pa asnjë lloj shpjegimi është krejtësisht e gabuar. Bëni durim ndaj dikujt. Demi Rrugën që zgjodhët tashmë duhet ...

Read More »

Horoskopi për datë 5 mars 2015

Dashi Jeni në kërkim të diçkaje që do t’ju emocionojë. Vullneti do t’ju zgjohet falë Marsit, i cili është në një pozicion favorizues, të paktën deri në pjesën e parë të ditës. Mundësi takimesh pozitive. Demi Kini më shumë besim ...

Read More »