Home / Horoskopi (page 12)

Horoskopi

Horoskopi për datën 4 mars 2015

Dashi Mos e analizoni nën ankth gjithçka që shihni apo dëgjoni: një nga “specialitetet” tuaja është pikërisht fakti i krijimit të problemeve aty ku nuk janë, ndërkohë që duhet të jeni të qetë dhe të gëzuar. Demi Sot nuk duhet ...

Read More »

Horoskopi për datën 3 mars 2015

Dashi Ka ardhur momenti që të merrni në dorë një situatë që e mbani për vete prej shumë kohësh. Besojini bashkëbiseduesit/es. Do t’ju kuptojë. Demi Mos e humbni rastin sot për ta bërë më të thjeshtë një takim pune. Mund ...

Read More »

Horoskopi për datën 27 shkurt 2015

Dashi Takime stimuluese dhe ditë aspak e keqe! Ide brilante, krijuese dhe të reja të papritura. Do t’ju tërheqë gjithçka është e pazakontë. Edhe në punë do të keni fat. Demi Të lindurit ditën e enjte do të provojnë ndjesi ...

Read More »

Horoskopi për datën 26 shkurt 2015

Dashi Braktisni gjithçka që ju bezdis, pa u menduar shumë gjatë. Madje mos e torturoni më veten me gjërat që e keni të pamundur t’i arrini. Demi Këto ditët e fundit keni qenë tepër të ashpër me veten dhe padyshim ...

Read More »

Horoskopi për datën 23 shkurt 2015

Dashi Merrini gjërat më me lehtësi dhe boll më me përshtypje që ju i krijoni me pa të drejtë. Bëjuni ballë çështjeve një nga një dhe mos kini frikë të jeni pak të ashpër në një diskutim të rëndësishëm. Demi ...

Read More »

Horoskopi për datën 21 shkurt 2015

Dashi Kjo e shtunë do të jetë një ditë e veçantë gjatë të cilës zakonet tuaja të përditshme do të revolucionarizohen. Nëse do të organizoni mirë programin tuaj do të kënaqeni. Demi Nesër mos u tutni që të ndiqni instinktin ...

Read More »

Horoskopi për datën 20 shkurt 2015

Dashi Lëreni pas shpine gjithçka që ju bezdis, nuk do të jetë e lehtë, por rëndësi ka që të përpiqeni. Mos jini shumë dyshues ndaj një personi që së fundmi nuk arrini ta inkuadroni mirë. Demi Lini mënjanë ato që ...

Read More »

Horoskopi për datën 17 shkurt 2015

Dashi Sot do të dëgjoni fjalë që do t’jua mbushin zemrën e do t’i bëjnë mirë shpirtit, por edhe vetëbesimit. Mos hezitoni as ju që të shprehni ndjenjat ndaj dikujt. Demi Sot do të merrni një lajm surprizë, i cili ...

Read More »