Home / Horoskopi (page 16)

Horoskopi

Horoskopi për datën 23 dhjetor 2014

Dashi Në dashuri dhe ndjenja nevojitet pak guxim. Mundohuni të gjeni mënyra të drejta dhe të bukura për të shprehur këto ndjenja. Demi Perspektiva të reja për beqarët. Vetëm të lindurit në ditën e diel do të përballen me vështirësi ...

Read More »

Horoskopi për datën 22 dhjetor 2014

Dashi Periudhë e mirë për të organizuar udhëtime me miqtë që mund të ndani shpenzimet. Informohuni mirë për disa praktika por edhe miqësi. Demi Dita e sotme do t’ju shkojë shumë mirë në studime dhe në punë. Por gjithsesi duhet ...

Read More »

Horoskopi për datën 18 dhjetor 2014

Dashi Sot duket se grotesku, e çuditshmja dhe surrealja do t’ju ndjekin hap pas hapi. Qetësinë mundohuni ta gjeni në mbrëmje nëpërmjet një aktiviteti qetësues. Demi Sot, familja juaj do të përbëjë fillimin dhe fundin e problemeve tuaja. Për veshjen ...

Read More »

Horoskopi për datën 15 dhjetor 2014

Dashi Kontaktoni me miqtë që jetojnë larg dhe që nuk dëgjoheni prej shumë kohësh. Shihni realitetin. Në dashuri gjërat do t’ju shkojnë kundër. Demi Mos vini dorë te një projekt nëse nuk jeni të sigurt se i keni të gjitha ...

Read More »

Horoskopi për datën 5 dhjetor 2014

Dashi Do t’ia arrini lehtësisht që të “lexoni” mendimet e të tjerëve sot, por nuk do të jeni edhe aq energjik. Shkoni në një vend me ujëra termalë. Demi Duhet ta kuroni më shumë personin tuaj nëpërmjet një vetëvlerësimi të ...

Read More »