Home / Horoskopi (page 17)

Horoskopi

Horoskopi për datën 4 dhjetor 2014

Dashi Situatë shumë e ndërlikuar me partnerin, ndaj sot shmangni çdo diskutim. Për beqarët të reja të mira, por që do të konkretizohen me kohën. Demi Shihni përreth: si ata që janë çift edhe beqarët, duhet të hapen ndaj të ...

Read More »

Horoskopi për datën 3 dhjetor 2014

Dashi Partnerët klandestinë duhet të bëjnë shumë kujdes për të mos u zbuluar. Ekzistojnë persona që duan të hakmerren shumë ndaj jush. Demi Do të filloni të ndieni lodhje nga një raport shumë monoton. Përpiquni ta inkurajoni partnerin tuaj dhe ...

Read More »

Horoskopi për datën 2 dhjetor 2014

Dashi Humorin do ta keni në formë të shkëlqyer, ndërsa do të keni shumë dëshirë që të argëtoheni. Do të vlerësoheni për disponibilitetin. Demi Tregohuni të sigurt në përpjekjet që do të bëni në punë. Në dashuri, shmangni xhelozinë. Në ...

Read More »

Horoskopi për datën 25 nëntor 2014

Dashi Në këtë periudhë do të bëni miqësi të reja. Por kujtohuni gjithmonë që të jeni të rezervuar dhe vlerësojini mirë ata që do të njihni. Demi Organizohuni para kohe dhe arrini në orar në takime. Shumë gjëra varen nga ...

Read More »

Horoskopi për datën 24 nëntor 2014

Dashi Jupiteri i ndodhur në një pozicion shumë të mirë do t’ju dhurojë sukses dhe shumë qetësi. Mos u nxitoni nëse doni të fitoni përshtypjen e të tjerëve. Demi Udhëtimet, transferimet, programet, telefonatat do të jenë të favorizuara për ju ...

Read More »

Horoskopi për datën 22 nëntor 2014

Dashi Do të përjetoni zhgënjime. Marsi do t’ju bëjë që të besoni gjëra që nuk ekzistojnë. Bëni kujdes me lidhjet ekstra. Demi Përpara se të merrni një borxh, vlerësojini mirë financat tuaja. Qëndroni mënjanë nëse bashkëfolësit tuaj nuk kënaqen nga ...

Read More »

Horoskopi për datën 20 nëntor 2014

Dashi Mund të filloni një histori të re dashurie. Do t’ju ndodhin të papritura gjatë mbrëmjes së sotme, por jo vetëm negative. Demi Do të ndiheni tepër nostalgjik, sepse kujtimet e të shkuarës do të bëhen shumë të “gjalla”. Do ...

Read More »

Horoskopi për datën 19 nëntor 2014

Dashi Në përgjithësi kushtojini rëndësi ëndrrave që keni. Sot do të keqkuptoheni shumë me të tjerët. Në punë do të kaloni tensione. Demi Shihni gjithnjë përpara dhe mos u ndikoni nga ajo që ndodh me të tjerët. Duhet të keni ...

Read More »