Home / Horoskopi (page 18)

Horoskopi

Horoskopi për datën 4 nëntor 2014

Dashi Kërkoni kënaqësinë e miqësive të reja. Mundohuni që të përfshini sa më shumë persona rreth jush për projektet dhe idetë tuaja. Do të doni të qartësoheni sa më shpejt për diçka, por mos harroni se çdo gjë ka kohën ...

Read More »

Horoskopi për datën 28 tetor 2014

Dashi Askush nuk mund t’ju marrë asgjë pa dëshirën tuaj! Ndaj sot mbroni interesat tuaja, pa përdorur shumë edukatën. Para se të bëni pazar hidhuani mirë sytë kuletës edhe për ditët më pas. Demi Mundohuni të largoni prej vetes kujtimet ...

Read More »

Horoskopi për datën 27 tetor 2014

Dashi Sot, do të merrni një ftesë për darkë ose drekë. Do të jeni veçanërisht të interesuar për argumentet spirituale ose fetare. Në mbrëmje do të kaloni momente të vogla tensioni në familje. Demi Mërkuri do të bëjë gjithçka për ...

Read More »

Horoskopi për datën 24 tetor 2014

Dashi Momente të kënaqshme nën shoqërinë e miqve të vjetër. Në dashuri do të përjetoni surpriza të vogla. Mos kini frikë të merrni vendimet e duhura dhe guximtare. Demi Mos thoni gjithçka që mendoni. Mos u besoni thashethemeve. Bëni kujdes ...

Read More »

Horoskopi për datën 22 tetor 2014

Dashi Marsi do t’ju bëjë nervozë sot, ndërsa debatet në familje dhe me kolegët do të jenë tepër të mundshme për të ndodhur. Këshilla është që të mos bini pre e provokimeve. Reflektoni për veten. Demi Disa persona do të ...

Read More »

Horoskopi për datën 21 tetor 2014

Dashi Sot më shumë se kurrë do të dëshironi të rrethoheni nga gjëra të bukura. Demi dhe Akrepi do t’ju mësojnë gjëra të rëndësishme. Dilni sonte. Bëni kujdes nga dikush që nuk është i sinqertë. Demi Jini të rregullt në ...

Read More »

Horoskopi për datën 11 tetor 2014

Dashi Kujtimet sot do t’ju pushtojnë mendjen. Ka ardhur momenti që të merrni një vendim përfundimtar për sa u takon ndjenjave personale. Vetëm duhet të keni parasysh që dashuria duhet përjetuar deri në fund. Demi Përdorni durimin dhe humorin e ...

Read More »