Home / Horoskopi (page 2)

Horoskopi

Horoskopi për datën 21 gusht 2015

Dashi Sot nuk do të ndiheni në formën tuaj më të mirë. Mos u shqetësoni, e gjitha kjo ju vjen ngaqë keni shumë punë për të bërë dhe nuk arrini të përqendroheni. Demi Po ndiheni shumë altruistë sot. Keni dëshirë ...

Read More »

Horoskopi për datën 31 korrik 2015

Dashi Mos humbni kohë me personat jo bindës. Situata juaj e yjeve është shumë e mirë për aktivitetet profesionale dhe shumë premtuese për paratë, por duhet të punoni pa pushim. Demi Fishekzjarrë hënorë në qiellin tuaj të dashurisë. Për një ...

Read More »

Horoskopi për datën 29 korrik 2015

Dashi Vazhdoni të ndiqni gjurmët pozitive në të cilat gjendeni. Sot do t’ju jepen aq shumë mundësi saqë në mbrëmje realisht do të ndiheni të lodhur, por sigurisht edhe tepër të gëzuar për çfarë keni arritur. Demi Sot duhet të ...

Read More »

Horoskopi për datën 21 korrik 2015

Dashi Sot do të keni vërtet për të bërë shumë gjëra, të cilat do t’ia vlejnë. Gjatë pasdites përkushtojini argëtimit dhe fantazisë. Demi Mos kini turp të shprehni mendimet tuaja, edhe në debatet më të nxehta. Gjendeni mes personave të ...

Read More »

Horoskopi për datën 20 korrik 2015

Dashi Duhet të socializoheni më shumë sot. Frekuentoni vendet me shumë njerëz ose palestrën. Pranoni ftesat e ngjarjeve të ndryshme. Demi Sot jo gjithmonë do të gjendeni në kushtin e duhur për të bërë zgjedhje: duhet të merrni parasysh faktorë ...

Read More »

Horoskopi për datën 18 korrik 2015

Dashi Përgatituni për një të shtunë të çuditshme, gjatë së cilës ajo që normalisht të bezdiste do t’ju bëjë indiferentë. Mbrëmja do të jetë më e qetë për ju. Demi Më në fund nesër mund t’i dedikoni kohë gjësë që ...

Read More »

Horoskopi për datën 16 korrik 2015

Dashi “Ajri i rinovimit” që do të thithni do t’ju bëjë mirë edhe në ambiente të tjera të jetës suaj, ndërsa do të mundni t’i jepni një dorë edhe dikujt që kohët e fundit është “shtangur”. Demi Mos u kapni ...

Read More »

Horoskopi për datën 15 korrik 2015

Dashi Bëni kujdes ndaj gabimeve të thjeshta gjatë pjesës së parë të ditës. Nxitimi dhe lodhja do t’ju bëjnë konfuzë. Por do të ndihmoheni nga dikush. Në mbrëmje do të relaksoheni. Demi Sot për ju nis një fazë e re ...

Read More »

Horoskopi për datën 7 korrik 2015

Dashi Sot mund t’ju shfaqen ekuivokë dhe keqkuptime, për shkak të asaj që do të thoni. Por ditën në fund do ta mbyllni absolutisht pozitive. Demi Mbase është momenti për të bërë sqarime e për të “fshirë” hijet nga zemra. ...

Read More »

Horoskopi për datën 6 korrik 2015

DASHI Pozicioni i yjeve në qiellin tuaj do të jetë i mrekullueshëm, duke ju dhuruar një ditë të pasur me programe të veçanta. Profesionalisht keni sukses dhe mund të nisni projekte që i keni me të vërtetë për zemër. Dashuria ...

Read More »