Home / Horoskopi (page 21)

Horoskopi

Horoskopi për datën 29 gusht 2014

Dashi Në jetën tuaj keni një person që është i dashuruar fshehtësisht me ju, por nuk ka forcë dhe kurajë për të bërë një hap më tej apo  t’jua deklarojë dashurinë hapur. beqarët do të takojnë persona idealist. Demi Më ...

Read More »

Horoskopi për datën 27 gusht 2014

Dashi Karizma juaj do të jetë e dukshme, ndërsa ju do të admiroheni për paraqitjen tuaj të jashtme, por edhe për atë të brendshme. Do të tërhiqeni shumë nga një njohje e re, bëni komplimente. Demi Një shefi juaj do ...

Read More »

Horoskopi për datën 23 gusht 2014

Dashi Dita e sotme do të jetë tepër e ngarkuar për ju. Pas pushimeve stresi i fillimit të punës është gjithnjë i madh. Tregohuni të matur në fjalët që do t’u thoni të tjerëve, pasi mund t’i keqkuptojnë dhe t’ju ...

Read More »

Horoskopi për datën 22 gusht 2014

Dashi Një problem në zyrë do t’jua bëjë ditën më të keqe se zakonisht. Rëndësi ka të ndiheni të sigurt në vetvete dhe të besoni se keni të drejtë në argumentet që do të ngrini. Familja ka nevojë për ju ...

Read More »

Horoskopi për datën 21 gusht 2014

Dashi Keni një ndjesi jo të mirë që do t’ju zgjasë gjatë gjithë ditës. Bëni aktivitetet e preferuara dhe takoni miqtë tuaj më të mirë për të larguar këtë shije të hidhur. Gjithashtu, kushtojini rëndësi punës, pasi e keni lënë ...

Read More »

Horoskopi për datën 19 gusht 2014

Dashi Sot ndiheni tepër ambiciozë dhe kreativë, përdorini këto cilësi në dobinë tuaj, do të mund të përfitoni shumë. Energjia juaj e brendshme është tepër e favorshme për gjëra të vështira. Mos hezitoni! Jini sa më të afrueshëm me të ...

Read More »

Horoskopi për datën 15 gusht 2014

Dashi Fati do të jetë me ju sot, por edhe iniciativa nuk do t’ju mungojë aspak. Do të bëni hapa të pabesueshëm për të arritur pikërisht aty ku synoni. Demi Mos e lini veten të “pushtohet” nga emocionet dhe pasioni ...

Read More »

Horoskopi për datën 14 gusht 2014

Dashi Një person dëshiron të kontaktojë me ju, por i mungon kuraja. Sapo ta kuptoni se kush është ai, ndihmojeni. Jini më optimistë dhe gjeni “ilaçet” e duhura për problemet tuaja. Demi Nëse mendoni se gjithçka po ju shkon keq, ...

Read More »