Home / Horoskopi (page 22)

Horoskopi

Horoskopi për datën 13 gusht 2014

Dashi Shpenzime të papritura dhe të padobishme, bëni kujdes me kuletën. Disa persona bëjnë shumë thashetheme për ju, ndaj mos u jepni arsye, por ndryshoni sjellje dhe jini më të rezervuar. Demi Bëni shumë kujdes ndaj zilisë së disa të ...

Read More »

Horoskopi për datën 10 gusht 2014

Dashi Sot do të zbuloni një gënjeshtër të vogël, aspak të rëndësishme, por që do t’ju provokojë një bezdi të tmerrshme. Nëse mendoni se besimi juaj është tradhtuar, filloni të ndryshoni. Demi Marrje parash dhe disa shpenzime për argëtim dhe ...

Read More »

Horoskopi për datën 9 gusht 2014

Dashi Do të ndiheni veçanërisht të tërhequr nga një person: ju e dini, ai është një njeri i bukur. Është koha të mendoni për një dietë serioze, sepse shëndeti është mbi gjithçka. Organizoni një udhëtim. Demi Do të merrni lajme ...

Read More »

Horoskopi për datën 8 gusht 2014

Dashi Sot dikush mund të përfitojë nga pavendosmëria juaj sidomos në dashuri. Nëse rivali ju lë “fushë betejën”, mos kërkoni të merrni kohë, por shkoni menjëherë të bëni për vete personin që doni. Demi Ka ardhur koha që të merrni ...

Read More »

Horoskopi për datën 5 gusht 2014

Dashi Sot gjithçka duhet ta bëni me maksimumin e qetësisë dhe mendojeni mirë atë se çfarë do të bëni më vonë. Marsi mund t’ju krijojë ndonjë problem. Ndaj bëni kujdes! Demi Dashuria nuk do t’ju sjellë humor të mirë: po ...

Read More »

Horoskopi për datën 4 gusht 2014

Dashi Luhatje humori, por emocione të forta do t’ju përfshijnë në mbrëmje prej një takimi shumë të veçantë. Një propozim interesant pune do t’ju bëhet nga persona të shenjës së Akrepit. Demi Shumë nga ju do të kenë mundësi të ...

Read More »

Horoskpoi për datën 1 gusht 2014

Dashi Jeni të entuziazmuar sepse së shpejti rutina e ditës suaj do të dalë nga stresi dhe do të hyjë nën një periudhë pushimesh. Merrni kohën e duhur për të planifikuar çdo çast që të mos ju ndodhin surpriza të ...

Read More »

Horoskopi për datën 30 korrik 2014

Dashi Është çasti i duhur për të ndjekur dhe për të realizuar një ëndërr. Nëse deri më tani keni kaluar kohë duke vëzhguar të tjerët dhe duke menduar sesi është e mundur që janë aq të lumtur, fati është në ...

Read More »

Horoskopi për datën 29 korrik 2014

Dashi Një problem në çift po jua bën jetën shumë të vështirë dhe paqen shpirtërore gati të pamundur. Gjeni rrugëzgjidhjen për këtë çështje ose do të përfundoni të dëshpëruar dhe pa asnjë shpresë. Financat janë në rrugën e duhur. Demi ...

Read More »