Home / Horoskopi (page 5)

Horoskopi

Horoskopi për datën 29 maj 2015

Dashi Presioni i Hënës do të ndihet te bashkëpunimet, tensione në martesë për vendimet që do të merrni, mund të ndryshojnë edhe raportet me superiorët, por rezultati final do të jetë në favorin tuaj. Demi Pranoni të gjithë të vërtetat, ...

Read More »

Horoskopi për datën 28 maj 2015

Dashi Miqësi të reja në rrjetet sociale, por bëni kujdes me privatësinë tuaj, sepse ka disa kuriozë që kanë qejf të merren me punët e të tjerëve. E sotmja do të karakterizohet prej humorit pozitiv. Demi Humor i mirë. Dilni. ...

Read More »

Horoskopi për datën 27 maj 2015

Dashi Nëse jeni të martuar, preokupohuni të qëndroni më shumë kohë me partnerin pa lënë mënjanë impenjimet. Do të shihni horizonte të reja. Demi Nëse po jetoni në një ëndërr, duhet të dini që të qëndroni edhe me këmbë në ...

Read More »

Horoskopi për datën 26 maj 2015

Dashi Miqtë do të tërheqin vëmendjen tuaj. Dilni dhe pranoni një ftesë. Parashikohet që sot t’ju ndodhin takime dhe të reja interesante. Do të kontaktoni me persona aktivë dhe simpatikë. Me pak fjalë e sotmja do t’ju kënaqë pa masë. ...

Read More »

Horoskopi për datën 25 maj 2015

Dashi Lehtësirat vijnë vetë dhe ju do të dini t’i mblidhni të gjitha rastet. Hëna dhe Jupiteri do të jenë pjesë e fatit tuaj. Ditë pozitivë për ata që janë singëll, mund të njihni një person interesantë. Demi Bëni durim ...

Read More »

Horoskopi për datën 23 maj 2015

Dashi Do të jeni në humor të mirë sot. Do të shkoni në kinema, në një koncert ose në një shfaqje teatrale. Bëni kujdes me zjarrin dhe elektricitetin. Marsi dhe Hëna nuk i favorizojnë aspak marrëdhëniet me të tjerët. Demi ...

Read More »

Horoskopi për datën 22 maj 2015

Dashi Nëse jeni 30 apo 40 vjeç dhe nuk keni ende një familje për ju ka ardhur momenti të krijoni një dhe me vendosmëri. Sqarojeni situatën tuaj sentimentale, por pa paragjykime. Demi Sot një mik i vjetër do të kthehet ...

Read More »

Horoskopi për datën 21 maj 2015

Dashi Sot do të keni kurajën e mendimeve tuaja: sigurohuni që të jenë vendimtare. Perspektiva të duhura për të rinovuar shtëpinë. Saturni kapriçioz do t’ju bëjë të vuani pak në darkë. Demi Kujtohuni se sa herë e keni mërzitur partnerin ...

Read More »

Horoskopi për datën 20 maj 2015

Dashi Rimëkëmbja e tratativave për biznes dhe për çështjet profesionale duket shumë stimuluese nga Hëna. Vetëm në dashuri nuk do të keni mbrojtje. Demi Diell akoma në shenjën tuaj. Do të keni fat në çështjet financiare. Guxoni për diçka më ...

Read More »

Horoskopi për datën 19 maj 2015

Dashi Dashuria do të jetë në ekuilibër për çiftet që janë bashkë për një kohë të gjatë, ndërsa ata që kanë pak kohë të lidhur do të kalojnë një krizë vendimi për të ardhmen e tyre. Demi Sot do të ...

Read More »