Home / Horoskopi (page 6)

Horoskopi

Horoskopi për datën 18 maj 2015

DASHI Hëna do të jetë e favorshme, duke ju dhuruar mundësi të mira në çdo sektor. Do të arrini sukses në sektorin profesional, sidomos në qoftë se punoni në sektorin artistik. Shkollën do ta mbyllni shkëlqyeshëm këtë vit DEMI  Ditë ...

Read More »

Horoskopi për datën 16 maj 2015

Dashi Pavarësisht situatës së krizës ekonomike në përgjithësi, ju do të jeni më të avantazhuar se të tjerët sot, falë Hënës dhe Jupiterit të lidhur me fatin. Në aspektin e dashurisë nuk do të jeni edhe aq mirë. Demi Ndjenjat ...

Read More »

Horoskopi për datën 15 maj 2015

Dashi Emocione të reja dhe të freskëta edhe për lidhjet e vjetra, ku presioni i familjarëve është i madh. Do të arrini të sistemoni gjithçka, si gjithmonë, por nervat dhe stomaku do të ndikohen. Demi Ambicioz, konstant dhe të shkathët. ...

Read More »

Horoskopi për datën 14 maj 2015

Dashi Duhet të tregoheni më dinak sot, mos u mashtroni nga disa situata që duken të favorshme, të cilat në vetvete fshehin në brendësi ndonjë kurth. Me Hënën në kundërshtim te Marsi nuk do ta keni të lehtë të frenoni ...

Read More »

Horoskopi për datën 13 maj 2015

Dashi Sot do të zbuloni një gënjeshtër të vogël, aspak të rëndësishme, por që do t’ju provokojë një bezdi të tmerrshme. Nëse mendoni se besimi juaj është tradhtuar, filloni të ndryshoni. Demi Marrje parash dhe disa shpenzime për argëtim dhe ...

Read More »

Horoskopi për datën 12 maj 2015

Dashi Do t’ju kërkohet që të veproni me skrupuj dhe kujdes ndaj detyrave tuaja; është e nevojshme që të limitoni deri në minimum mundësinë e gabimeve. Do të mund të bëni një njohje të re. Demi Dita e sotme për ...

Read More »

Horoskopi për datën 11 maj 2015

Dashi Kërkoni kënaqësinë e miqësive të reja. Mundohuni që të përfshini sa më shumë persona rreth jush për projektet dhe idetë tuaja. Do të doni të qartësoheni sa më shpejt për diçka, por mos harroni se çdo gjë ka kohën ...

Read More »

Horoskopi për datën 9 maj 2015

Dashi Ka ardhur momenti që të ndryshoni gardërobën tuaj: rrobat që nuk i vishni më dhurojani dikujt që ka nevojë. Përcaktoni se çfarë dëshironi nga marrëdhënia në çift pa u ndikuar nga fjalët e ëmbla. Demi Organizoni një udhëtim: ai ...

Read More »

Horoskopi për datën 8 maj 2015

Dashi Qetësinë mundohuni ta gjeni në mbrëmje nëpërmjet një aktiviteti qetësues, sepse sot duket se grotesku, e çuditshmja dhe surrealja do t’ju ndjekin hap pas hapi.. Demi Sot familja juaj do të përbëjë fillimin dhe fundin e problemeve tuaja. Për ...

Read More »

Horoskopi për datën 6 maj 2015

Dashi Do të merrni një lajm me rëndësi të madhe, që do t’ju japë mundësinë që më në fund të qetësoheni në çdo aspekt. Nëse jeni beqarë, do të mund të bëni një njohje të re. Demi Një koleg shumë ...

Read More »