Home / Horoskopi (page 7)

Horoskopi

Horoskopi për datën 5 maj 2015

Dashi Do të pësoni ndryshime në jetën tuaj private. Të shkuarën do të mund ta harroni falë një ere ndryshimi prej Uranit. Këtë do ta mbështesë edhe Hëna e plotë. Demi Kjo e martë nuk do të jetë edhe aq ...

Read More »

Horoskopi për datën 4 maj 2015

Dashi Dashuria do të shkëlqejë sot nëse keni lindur ditën e hënë ose të enjte. Do të zbuloni anët e fshehta të një miqësie: mos gjykoni me nxitim, por me inteligjencë. Demi Nëse keni një pendesë në dashuri mund të ...

Read More »

Horoskopi për datën 2 maj 2015

Dashi Një grua shumë e rrezikshme, e keqe, hakmarrëse mund të shpikë shumë gjëra për ju për t’ju krijuar probleme dhe telashe. Ajo nuk është e vetmja që do ta bëjë këtë gjë, ndaj pastrojeni shoqërinë. Demi E ardhmja, dëshira ...

Read More »

Horoskopi për datën 1 maj 2015

Dashi Prilli ju ka lënë kujtime të bukura. Por as maji nuk do t’ju nisë keq, veçanërisht për sa u takon çështjeve profesionale dhe atyre personale që i keni lënë pas dore. Demi Mërkuri te shenja juaj do të ndikojë ...

Read More »

Horoskopi për datën 29 prill 2015

Dashi Mos humbni kohë me personat jobindës. Situata juaj e yjeve është shumë e mirë për aktivitetet profesionale dhe shumë premtuese për paratë, por ama duhet të punoni pa pushim. Demi Fishekzjarrë hënorë në qiellin tuaj të dashurisë. Për një ...

Read More »

Horoskopi për datën 28 prill 2015

Dashi Takimet me superiorët dhe personat me influencë në shoqëri do t’i keni tepër të lehta sot. Mos mendoni që do t’ju ndodhin vetëm gjëra të bukura, sepse do të zhgënjeni veten. Demi Që nga sot do të keni mundësitë ...

Read More »

Horoskopi për datën 27 prill 2015

Dashi Duhet të menaxhoheni në mënyrë autonome, sepse marrëdhëniet me personat që ju rrethojnë nuk do të jenë edhe aq të favorshme, ndaj ecni në rrugën tuaj. Demi Do të keni përshtypjen se do të jepni maksimumin e vetes dhe ...

Read More »

Horoskopi për datën 25 prill 2015

Dashi Do të habiteni teksa do të shihni magjinë e rezultateve që do të merrni falë impenjimit tuaj maksimal. Vazhdoni më tej për të arritur më shumë qëllime. Demi Nuk duhet ta merrni lehtësisht një të papritur që do të ...

Read More »

Horoskopi për datën 24 prill 2015

Dashi Humorin do ta keni në formë të shkëlqyer, ndërsa do të keni shumë dëshirë që të argëtoheni. Do të vlerësoheni për gatishmërinë. Demi Tregohuni të sigurt në përpjekjet që do të bëni në punë. Në dashuri, shmangni xhelozinë. Në ...

Read More »