Home / Horoskopi (page 8)

Horoskopi

Horoskopi për datën 22 prill 2015

Dashi Mos e humbni durimin. Kushtojini më shumë rëndësi ëndrrave që keni. Sot do të keqkuptoheni shumë me të tjerët. Në punë do të kaloni tensione. Demi Shihni gjithnjë përpara dhe mos u ndikoni nga ajo që ndodh me të ...

Read More »

Horoskopi për datën 21 prill 2015

Dashi Mos merrni vendime të papritura dhe meditoni shumë përpara se të bëni çdo hap, sepse mund të komprometoni të gjithë sforcon që keni bërë deri më tani. Demi Nëse do të reagoni me shumë kujdes, do t’ju jepen mundësi ...

Read More »

Horoskopi për datën 20 prill 2015

Dashi Një klimë besimi nuk do t’ju mungojë aspak sot, kështu që mund të shpresoni ende. Do të mund të zgjidhni edhe disa probleme rreth dashurisë. Demi Fat në dashuri: njohje të reja, miqësi, takime të rëndësishme, dhe lumturi. Moment ...

Read More »

Horoskopi për datën 18 prill 2015

Dashi Situatë shumë e ndërlikuar me partnerin, ndaj sot shmangni çdo diskutim. Për beqarët, të reja të mira, por që do të konkretizohen me kohën. Demi Shihni përreth: si ata që janë çift, edhe beqarët, duhet të hapen ndaj të ...

Read More »

Horoskopi për datën 17 prill 2015

Dashi Duhet t’i jepni forca vetes për të kaluar një vështirësi dhe të tregoni anën tuaj më të mirë. Kjo sjellje mbi të gjitha do t’ju ndihmojë që të mos vareni nga të tjerët. Demi Do të hutoheni nga mendime ...

Read More »

Horoskopi për datën 15 prill 2015

Dashi Do të mundoheni që të hiqni prej vetes përgjegjësitë, ndoshta duke ua ngarkuar të tjerëve, por duhet të bëni kujdes se mos zbuloheni nga shefi. Nuk do të mërziteni, sepse këtë fazë do ta kaloni me personin e dashur. ...

Read More »

Horoskopi për datën 13 prill 2015

Dashi Perspektiva të mira në lidhje me një projekt me të cilin po merreni prej kohësh. Përdorni gjithë energjinë dhe përgatitjen tuaj. Mbani nën vëzhgim të afërmit sot, sepse nuk do të jenë mirë nga shëndeti. Demi Sot mund të ...

Read More »

Horoskopi për datën 11 prill 2015

Dashi Sot nuk duhet të bëni asgjë që mund t’ju vërë në kundërshtim me kolegët dhe miqtë. Përpiquni të fitoni besimin e tyre dhe të jeni tolerantë. Mos kritikoni këdo. Edhe në dashuri tregoni kujdes. Demi Dërgoni buzëqeshje atje ku ...

Read More »

Horoskopi për datën 9 prill 2015

Dashi Mos u shqetësoni për asgjë këtë të enjte, edhe pse çdo gjë mund t’ju duket keq, sepse në të vërtetë gjërat duket se do të shkojnë drejt pozitivitetit. Demi Sot përgatituni që të lëvizni pak më shpejt, sepse do ...

Read More »