Home / Horoskopi (page 9)

Horoskopi

Horoskopi për datën 8 prill 2015

Dashi Mos i qëndroni shumë mbi kokë një personi, veçanërisht kur ta keni të qartë se e juaja është thjesht një kortezi. Ndaj ktheni faqe, sepse po ju pret diçka shumë e bukur. Demi Jetoni atë që po ju ndodh ...

Read More »

Horoskopi për datën 6 prill 2015

Dashi Largohuni nga ata persona që ju gjykojnë vazhdimisht. Mund të bëni edhe pa ta. Do të ndiheni të pakënaqur pa e ditur përse. Demi Rivalitet në dashuri dhe punë. Sot Mërkuri do t’jua vështirësojë pak ditën. Për të dalë ...

Read More »

Horoskopi për datën 4 prill 2015

Dashi Deri më tani, jeni ndier shumë nervozë, lehtësisht të irrituar dhe të pakomunikueshëm për shkak të Marsit. Por sot gjërat do të ndryshojnë. Përfitoni për të shtuar forcat. Demi Mërkuri dhe Jupiteri do të jenë në anën tuaj sot. ...

Read More »

Horoskopi për datën 3 prill 2015

Dashi Sot nuk do të mund të takoheni me një person që e doni shumë për t’i bërë atij / asaj një nder të rëndësishëm. Megjithatë, mos e mundoni shumë veten, do t’ju jepet sërish rasti. Demi Sot një person ...

Read More »

Horoskopi për datën 2 prill 2015

Dashi Mos kini frikë për të shpresuar në realizimin e dëshirave: dëshira, fuqia dhe bindja juaj janë më se të mjaftueshme. Një zgjidhje jo e duhur në dukje do të jetë në fakt ajo më e mira. Demi Bëni gjithçka ...

Read More »

Horoskopi për datën 1 prill 2015

Dashi Gjëja e çuditshme do të jetë se pasi të keni përjetuar për muaj vetëm një mendim, sot thjesht do ta braktisni, duke gjetur qetësinë që prej pak kohësh nuk e ndienit më. Demi Afërsia e një personi special dhe ...

Read More »

Horoskopi për datën 31 mars 2015

horoskopiDashi   Vazhdoni të ndiqni gjurmët pozitive në të cilat gjendeni. Sot do t’ju jepen aq shumë mundësi, saqë në mbrëmje realisht do të ndiheni të lodhur, por sigurisht edhe tepër të gëzuar për çka keni arritur. Demi Sot duhet ...

Read More »

Horoskopi për datën 30 mars 2015

Dashi Sot do të keni kurajën e mendimeve tuaja: sigurohuni që të jenë vendimtare. Perspektiva të duhura për të rinovuar shtëpinë. Saturni kapriçoz do t’ju bëjë të vuani pak në darkë. Demi Kujtohuni se sa herë e keni mërzitur partnerin/partneren ...

Read More »