Home / Teknologji (page 88)

Teknologji

Doni të mos humbni portofolin? Ja zgjidhja

Nëse ju ndodh shpesh të humbisni portofolin, në saj të teknologjisë është bërë e mundur krijimi i portofolit inteligjent. Ky portofol ka të integruar Bluetooth BLE si dhe sistemin gjurmues GPS. Ai funksionon edhe si adaptues për smartfonë të ndryshëm ...

Read More »

LG prezanton edhe Gx2

Dje LG prezantoi modelin e ri të fabletit LG G3 Stylus, dhe tani kompania jugkoreane ka nisur një tjetër model të fabletit Android, LG Gx2 i cili vjen me ekranin prej 5.7 inç. LG Gx2 sjell edhe rezolucionin HD me ...

Read More »