Home / Kronika (page 24)

Kronika

Droga, arrestohen në Shqipëri dy amerikanë

Dy shtetas amerikanë, njëri prej të cilëve me origjinë shqiptare janë arrestuar nga autoritetet shqiptare pasi Gjykata e Connecticut, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kishte vendosur masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprën penale “Prodhim dhe shitje të ...

Read More »