Home / Kronika (page 56)

Kronika

Gjendet e vdekur regjisorja shqiptare

Një regjisore shqiptare është gjetur e vdekur në rrethana të paqarta në Prishtinë, Kosovë. Bëhet fjalë për Arzana Krajën, e cila është vajza e kryetarit të Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, Mehmet Kraja. Policia tha zyrtarisht se mëgjesin ...

Read More »