Home / Kronika (page 60)

Kronika

Shkon në tre numri i viktimave në Mat

Sherri për motive të dobëta në fshatin Shëlli në Macukull të Matit, përfundoi me tre të vrarë dhe dy të plagosur. Mësohet se agresori është identifikuar si Kujtim Koxha, banor i fshatit Shëlli. 51 vjeçari  u kap nga policia duke ikur ...

Read More »