Home / Kronika (page 728)

Kronika

Lushnje, policia zbulon 7 serra me hashash

Policia e Lushnjes ka zbuluar 7 serra të mbjella me hashash në fshatin Barbullinjë të Lushnjes. Pas informacioneve të marra në rrugë operative, policia nisi operacionin “Serrat” dhe bëri arrestimin në flagrancë të shtetasve Besnik Bali, babait të tij, Dervish ...

Read More »