Home / Kronika (page 740)

Kronika

Sekuestrohen municione, arrestohet 53-vjecari

 Sektori për Narkotikët dhe Trafiqet në Drejtorinë e Policisë së Elbasanit, në bashkëpunim me Policinë Ushtarake të Uzinës së Mjekësit, kane arrestuar në flagrancë 53- vjeçarin Fatmir Zaim Lushaj, me detyrë supervizor në Uzinën e Mjekësit. 53 vjeçarit, i lindur në Vlorë ...

Read More »