Home / Kronika (page 761)

Kronika

Shpërthen BMW-ja, policia dyshon për tritol

Një automjet është hedhur në erë mëngjesin e sotëm. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:00, në zonën e njohur ish-Parku i Autobusëve,Tiranë. Shpërthimi i fuqishëm ka shkaktuar panik tek banorët e zonës, të cilët telefonuan sallën operative të policisë. Nga ...

Read More »

Trafik armësh për në Siri, 8 të arrestuar

Një arsenal i madh armësh e municionesh është sekuestruar gjatë ditës së premte nga Policia e Tiranës, në bashkëpunim me Policinë e Durrësit dhe Prokurorinë e Krimeve të Rënda, në operacionin e koduar “Armëtari”. Tetë persona kanë rënë në pranga, ...

Read More »