Home / Kronika (page 850)

Kronika

Zbulohen armë të tjera në Lazarat

Policia e Shtetit ka sekuestruar një arsenal armësh në fshatin Lazarat në Gjirokastër. Sipas njoftimit të Ministrisë së Brendshme, në operacionin ku ishin të angazhuara forca lokale të Policisë Gjirokastër dhe FNSH, u sekuestruan 2 mitralozë të lehtë, 2 granat-hedhës, ...

Read More »