Home / Kronika (page 883)

Kronika

Lazarat, shkon në 47 numri i të arrestuarve

Aksioni i forcave të Policisë së Shtetit në Lazarat ka vijuar edhe gjatë së mërkurës për kontrollin e territorit dhe ambienteve, me qëllim gjetjen dhe asgjesimin e lëndëve narkotike, sekuestrimin e sendeve të kundraligjshme, kryerjen e veprimeve proceduriale dhe hetimore, ...

Read More »