Home / Kronika (page 887)

Kronika

Homazhe per Artan Santon

Familjarë, miq, kolegë, bashkëpunëtorë, e kushdo që e njohu dhe vlerësoi, i japin sot lamtumirën e fundit biznesmenit Artan Santo, i cili u nda tragjikisht nga jeta në moshën 58-vjeçare. Homazhet për Artan Santon do mbahen rreth orës 10:00 në Hotel ...

Read More »

Nis muaji i shenjtë i Ramazanit

Nis Muaji i shenjtë i Ramazanit. Ministria e Shëndetësisëi ka publikuar në faqën zyrtare në Web, disa këshilla dietike lidhur me muajin e Ramazanit. Më shumë se 1 miliarde myslimanë në të gjithë botën nisin sot muajin e shenjtë të ...

Read More »

Kërkohet Tarzani në Shkodër

Tarzan quhet 26-vjeçari nga Shkodra i akuzuar për vrasjen e një dite më parë të Brahim Manit po në këtë qytet. Policia tha se Tarzan Prroni është shpallur në kërkim, si i dyshuar për ekzekutimin e 50-vjeçarit Mani, në shenjë ...

Read More »

Amaneti i fundit i Santos: Të mos dal i vdekur nga shtëpia

Ai nuk e dinte se do të ikte kaq shpejt, por sërish nuk e kishte problem që të fliste për vdekjen. Madje, as të trembej prej saj. Të vetmen gjë që ai duket se e ka pasur frikë, ka qenë ...

Read More »

Durrës, gjendet i varur në pemën e ullirit 35-vjeçari, shkak depresioni

Një person është gjetur i varur në një pemë ulliri në fshatin Gjurice në Komunën Ishëm të qarkut të Durrësit.Mësohet se viktima është Hekuran Molla rreth 35 vjeç, i cili është gjetur mbrëmjen e së enjtes nga persona të rastësishëm ...

Read More »

Gazetari Artan Hoxha: Video që u gjet në celularin e Santos (VIDEO)

Gazetari investigativ Artan Hoxha, ka zbardhur një detaj nga një bisedë që ka pasur me bankierin Artan Santo, i ekzekutuar sot në zonën e ish-Bllokut. Hoxha tregon se në celularin e Santos ndodhej një video ku ish-kryeministri Sali Berisha i ...

Read More »