Home / Kronika (page 892)

Kronika

Moti i keq, tri qytete pa energji elektrike

Ndërprerje në Shkodër, Vlorë dhe Fier. OSHEE: Po punohet për riparimin e defekteve Defektet dhe remontet në nënstacionet elektrike kanë sjellë mungesë të energjisë në tri qytete gjatë ditës së djeshme, duke shkaktuar reagim te banorët, të cilët shprehen se ...

Read More »