Home / Kronika (page 911)

Kronika

Homazhe per Artan Santon

Familjarë, miq, kolegë, bashkëpunëtorë, e kushdo që e njohu dhe vlerësoi, i japin sot lamtumirën e fundit biznesmenit Artan Santo, i cili u nda tragjikisht nga jeta në moshën 58-vjeçare. Homazhet për Artan Santon do mbahen rreth orës 10:00 në Hotel ...

Read More »

Nis muaji i shenjtë i Ramazanit

Nis Muaji i shenjtë i Ramazanit. Ministria e Shëndetësisëi ka publikuar në faqën zyrtare në Web, disa këshilla dietike lidhur me muajin e Ramazanit. Më shumë se 1 miliarde myslimanë në të gjithë botën nisin sot muajin e shenjtë të ...

Read More »

Kërkohet Tarzani në Shkodër

Tarzan quhet 26-vjeçari nga Shkodra i akuzuar për vrasjen e një dite më parë të Brahim Manit po në këtë qytet. Policia tha se Tarzan Prroni është shpallur në kërkim, si i dyshuar për ekzekutimin e 50-vjeçarit Mani, në shenjë ...

Read More »