Home / Kronika (page 919)

Kronika

A u ekzekutua Santo nga vrasës të huaj?

Mbeten të paidentifikuar dy personat të cilët kanë qëlluar dhe vrarë me armë, bankierin Artan Santo. Burime nga hetimi kanë bërë të ditur se, dyshohet se dy atentatorët janë të huaj dhe në këtë pistë po hetohet. Në vëmendje është ...

Read More »