Home / Bota (page 40)

Bota

Erdogani hedh në kosh letrën e Trump

Nga kabineti i Erdoganit konfirmojnë se kanë pranuar letrën e Trump dhe se menjëherë pasi që e ka lexuar presidenti turk e ka hedhur në koshin për mbeturina, njoftoi BBC. Ndërkohë që operacioni turk në Siri vazhdon edhe sot. Në ...

Read More »